| Тип | Вулична |
| Роздільна здатність | 800TVL |
| Стандарт | Аналогова |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 100° |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,1 люкс |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3 CMOS |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -20°C до +70°C |
Відеокамера автомобільна 2C-HZ-80012C (PAL-M) 800TVL
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту. Зручний корпус і регульований кронштейн дають можливість встановити камеру для вантажівки практично на будь-яку поверхню. Для зручності налаштування камери можна регулювати її вертикальний кут нахилу.
Камера заднього виду кріпиться на кузов автомобіля. Виконана в простому дизайні, має міцний металевий корпус.
Пристрій відрізняється високою чіткістю зображення, а кут обзору 150 градусів забезпечує безпечну паркування в денний і нічний час.
Камера заднього виду з ІЧ підсвіткою – ідеальний варіант для забезпечення доброї видимості під час пересування на автомобілі, човні, вантажівки, сільгосптехніка або будь-якого транспорту з поганим заднім оглядом.
Рекомендовані товари
Монітор-відеореєстратор TX-FGM10501 10 дюймів на 5 камер (5-канальний) для фур, агротехніки, спецтехніки
Відеореєстратор-монітор в авто призначений для підключення камер заднього та кругового огляду. Ідеально підходить для встановлення на вантажівку, фуру, автобус, маршрутку, спецтехніку, трактор, комбайн, іншу агротехніку. Працюємо з 2007 року і вже встановили 7000+ комплектів для більш ніж 600 клієнтів! Не знаєте, як обрати відеосистеми для моніторингу вашого автопарку? Залиште заявку, і ми..
12300.00 грн.






















-380x354.png)
-380x354.png)

