1890.00 грн.
2520.00 грн.
Характеристики
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 135° |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,1 люкс |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3 SONY StarLight |
| Об'єктив | positive image 2.1mm |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Дзеркальне зображення | Ні |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +60°C |
Опис Автомобільна відеокамера 2C-HZ-108055X-P- 2.1mm
Автомобільна відеокамера 2C-HZ-108055X-P- 2.1mm - відеокамера кріпиться на кузов автомобіля. Має міцний залізний корпус. Камера відрізняється високою чіткістю зображення, а кут огляду 150 градусів забезпечує безпечне паркування в денний та нічний час.
Камера з інфрачервоним підсвічуванням - ідеальний варіант для забезпечення хорошої видимості при пересуванні на автомобілі, човні, вантажівці, сільгосптехніці або будь-якому транспорті з поганим оглядом.
Оцінити Автомобільна відеокамера 2C-HZ-108055X-P- 2.1mm
Схожі товари
2350.00 грн.
2940.00 грн.





%20(900%20x%20850%20пикс.)%20(1)-380x354.png)




