| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 120° |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,1 люкс |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3 SONY StarLight |
| Об'єктив | positive image 2.8 мм |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Дзеркальне зображення | Ні |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +60°C |
Відеокамера автомобільна 2С-HZ-108055X(PAL-P) - відеокамера кріпиться на кузов автомобіля. Має міцний залізний корпус. Камера відрізняється високою чіткістю зображення, а кут огляду 150 градусів забезпечує безпечне паркування в денний та нічний час.
Камера з інфрачервоним підсвічуванням - ідеальний варіант для забезпечення хорошої видимості при пересуванні на автомобілі, човні, вантажівці, сільгосптехніці або будь-якому транспорті з поганим оглядом.
Рекомендовані товари
Монітор-відеореєстратор EM-1010SDVR Split 10 дюймів на 2 камери (2-канальний) для фур, агротехніки, спецтехніки
Відеореєстратор-монітор в авто призначений для підключення камер заднього та кругового огляду. Ідеально підходить для встановлення на вантажівку, фуру, автобус, маршрутку, спецтехніку, трактор, комбайн, іншу агротехніку. Працюємо з 2007 року і вже встановили 7000+ комплектів для більш ніж 600 клієнтів! Не знаєте, як обрати відеосистеми для моніторингу вашого автопарку? Залиште заявку, і ми..
7893.00 грн.





%20(900%20x%20850%20пикс.)%20(1)-380x354.png)






