| Тип | Внутренняя |
| Активных пикселей | 1280 x 960 |
| Разрешающая способность | 960P |
| Микрофон | Нет |
| Угол обзора | 135° |
| Видеовыход | 1.0Vp p75 Ом |
| Стандарт видеосигнала | PAL |
| Минимальная освещенность | 0,1 люкс |
| Сенсор | 1/3 SONY StarLight |
| Обьектив | 2.8 мм |
| ИК-подсветка | Да |
| Источник питания | 12 В |
| Рабочая температура | -40°C до +60°C |
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
TX-HL-960013-Y купольна камера для використання в автотранспорті.
Призначена для будь-якого виду транспорту.
Відеокамера TX-HL-960013-Y має чутливий CMOS сенсор, що дозволяє отримати якісне відео.
Виконана в металевому корпусі, призначена для застосування в салонах транспортних засобів.
Додаткові особливості
- металевий корпус
- купольна камер
Комплектація
- Відеокамера автомобільна TX-HL-960013-Y
- Документація
Рекомендуемые товары
Камера подсчета пассажиров TL-AJS-E68
Система подсчета пассажиров позволяет усовершенствовать расписание автобусных маршрутов необходимое для эффективной работы автобусов, обеспечения своевременного обслуживания, оптимизации ресурсов, улучшенного планирования, улучшения опыта пассажиров и принятия транспортными компаниями решений на основе цифр. Работаем с 2007 года и уже установили 20000+ комплектов для более чем 5000 клиентов! Не ..
13978.00 грн.

























