Відстеження місцезнаходження дитини

Персональні gps-трекери - помічники в бізнесі і охоронці в сім'ї

Сучасне рішення, як відстежити переміщення людей, - GPS-трекер, який посилає сигнали про місцеперебування людини на супутник в космос і виводить цю інформацію на екран уповноваженого користувача. GPS-трекер для персонального користування дозволяє контролювати переміщення віддаленого співробітника, робота якого пов'язана з відвідуванням клієнтів, а також літніх людей, дітей і тварин.

Мобільні телефони в деякій мірі зменшують занепокоєння батьків, але тут з'являються інші причини для головного болю: то бешкетник не піднімає трубку, то виваляв телефон в піску або воді і вимагає новий. Тут набагато краще застосовувати прилади та пристрої для стеження за дітьми, які працюють за тим же принципом, що і GPS-навігатори.

Персональний трекер для дітей посилає в космос сигнали про місцезнаходження дитини, а батьки можуть побачити його маршрут, представлений у вигляді карти або таблиці. Якщо виникне надзвичайна ситуація, дитина зможе натиснути кнопку (навіть в кишені) і повідомити про неприємності. Також він зможе викликати рятувальні служби і зателефонувати батькам (GSM/GPS-трекер для людей похилого віку та дітей запам'ятовує кілька найважливіших номерів).

Маячки для підлітків

Моніторинг розташування старших дітей, які вже не просять, а вимагають самостійності - відмінний засіб бути в курсі того, де вони насправді гуляють, при цьому не порушуючи меж свободи підлітка. Батьки можуть знайти свою дитину в будь-який час, де б вона не знаходилась. До речі, буде дуже легко перевірити, де насправді проводить час підліток, - в школі, як і належить, або у дворах з невідомою компанією.

Звичайно, дитині в будь-якому віці не варто говорити, що ці GPS-датчики і маячки потрібні для стеження за дітьми, - вони можуть це сприйняти не як турботу, а як недовіру. Поясніть нащадкам, що ви переживаєте, як би їх, таких красивих і розумних, ніхто не вкрав - саме тому слід носити при собі пристрій для визначення пересування і розташування дитини. До речі, вони існують в декількох формах. Наприклад, у вигляді телефону, а також міні трекер-прикраса для дитини: трекер-браслет або трекер-годинник. Незвичайний дизайн такого пристрою точно сподобається любителям зоряних воєн і роботів.

Купити маячок стеження для дитини - мудре рішення для тих, хто переживає за своє чадо, але не бажає контролювати його безпосередньо. Для зайнятих батьків тепер з'явилася можливість відстеження історії пересування і визначення поточного місцезнаходження дітей.

Тепер діти в безпеці! Ви завжди можете їх знайти, а самі дітки можуть викликати службу порятунку або маму з татом в будь-який момент, при першій необхідності.

Оцінити:
Читайте також
GPS-трекер для Android
26.10.2021

Система " TrackME" допоможе поліпшити продуктивність праці" польового " персоналу, підвищить якість обслуговування клієнтів і поліпшить дисципліну на підприємстві.


Персональний контроль, програми gps моніторингу
25.10.2021
МожливістіУ деяких сферах діяльності моніторинг і відстеження пересування співро..
Контроль автопарку: в яких галузях потрібен
26.10.2021

У якому бізнесі рішення Monitoring-GPS грає одну з головних ролей? ВІдповідь в цьму тексті! 

Для чого потрібен пошуковий маяк?
21.10.2021
Маяк-закладка - останній рубіж захисту - він дозволить знайти Ваш автомобіль, коли його вже викрали.
Як обрати відеореєстратор для фури
16.11.2021

Зараз обходитися без відеофіксації перевезень небезпечно як для власників, так і для водіїв вантажних автомобілів.
Відеореєстратор - ваш помічник і захисник. Це очі і неупереджений свідок всього, що відбувається на дорозі і в вантажному відсіку.

Розрахувати вартість
Розрахувати вартість
Розрахувати вартість
Замовити дзвінок
Купить в 1 клик