алфавітом ціною
Система контролю тиску в шинах TPMS Truck 12
Немає в наявності
Система контролю тиску в шинах для вантажного автомобіля на 12 коліс TPMS-система це набір бездротових датчиків тиску в шинах, які передають дані на головний пристрій, який встановлюється в кабіні водія. Датчики тиску можуть накручуватися на ніпель або кріпитися на диск при шиномонтажі. У разі відхилення тиску від рекомендованої величини, на моніторі головного пристрою підсвічується проблемне кол..
0.00 грн.

Контроль тиску в шинах автомобіля

Безпека водіння в автомобілях забезпечується цілим комплексом технічних інновацій. Одна з них — системи, які беруть під контроль визначення тиску в шинах автомобіля.

Раніше такі сервіси воліли встановлювати в авто бізнес-класу. Зараз вони доступні для будь-якого автомобіля. Хоча є свої особливості. Наприклад дешевші системи використовують вже застосовуються в авто технології стеження за рухом колеса. Більш складні, пропонують контроль тиску в шинах автомобіля за допомогою установки датчиків і узагальнення отриманих від них результатів. Будь-яка з відомих TPMS systems, заснована на прямому/непрямому контролі. Ці системи кардинально відрізняються по реалізації.

Датчик системи контролю тиску в шинах

Які способи контролю тиску вибрати? Для цього важливо визначитися, яка з них підходить найбільше. І купити її, зробивши замовлення в онлайн-магазині. Кожна TPMS система контролю тиску в шинах має свої плюси в експлуатації і практичному застосуванні.

TPMS система контролю тиску в шинах

Яку TPMS-систему вибрати? Якщо критерієм при виборі є ціна, тоді вигідніше встановити непряму систему контролю. Вона використовує вже існуючі в автомобілі електронні технології контролю руху і зажадає для установки тільки спеціального ПЗ для датчиків ABS. Якщо встановлюється блок tpms з системою прямого контролю, то це більш складна конфігурація. Однак більш точна в роботі і швидко реагує на будь-які зміни.

Установка системи контролю тиску в шинах

Фахівці-автотехніки розташовують комплект TPMS безпосередньо на колесах. Ковпачки TPMS встановлюються на всіх чотирьох колесах, окремо. Всю інформацію про стан коліс і тиску концентрують в одному пульті. Якщо мова йде про непрямої системі, тоді буде потрібно зміна ПЗ і його адаптація до нових завдань.

Налаштування та підключення датчиків тиску в шинах TPMS

Стандартна установка системи контролю тиску в шинах проводиться фахівцями. Вони здійснюють фізичну установку датчиків і підключення датчика tpms до пристрою, що підсумовує сигнали. Підсумовуючий блок контролю тиску в шинах збирає інформацію без використання провідників. Зручна в експлуатації бездротова система контролю тиску в шинах не вимагає змін в електричній схемі. А температура впевненої експлуатації-це звичайний діапазон роботи автомобіля. Повторне Налаштування датчиків тиску в шинах tpms не потрібно. Єдина вимога-установка і очищення від забруднень, а також повторне закріплення на нове колесо. Показує прилад для контролю тиску в шинах точні дані при щадному демонтажі-монтажі. Не бажано робити демонтаж з використанням механічного зусилля, яке передається на датчик. Очистити датчик системи контролю тиску в шинах можна сухою тканинною поверхнею. Важливо, щоб бездротова система контролю тиску в шинах проводилася без спрямованого на забруднення повітря або агресивними рідинами.

Постійний моніторинг тиску в шинах допоможе водієві набирати швидкість і впевнено переміщатися як по трасі, так і в дорозі по міських вулицях, якою б не була температура навколишнього повітря або стан поверхні. Висока точність і практичність, яку демонструє система tpms в автомобілі, допомагає поліпшити безпеку руху транспортного засобу.

Вибрати і купити для установки контрольну систему можна в онлайн-магазині. Тут же вказана ціна пристрою. Можна проконсультуватися з фахівцями і про те, якою буде ціна установки на автомобіль.

Розрахувати вартість
Замовити підбір обладнання
Замовити консультацію з підбором
Замовити дзвінок
Купить в 1 клик