4200.00 грн.
| Інтерфейс | RS-485 |
| Довжина зонда | 750 мм |
| Струм споживання | 100 мА |
| Напруга живлення | 9-36В |
| Основна наведена похибка вимірювання рівня | 1% |
4300.00 грн.
| Довжина зонда | 700 мм |
| Струм споживання | 50 мА |
| Напруга живлення | 10-45В |
| Основна наведена похибка вимірювання рівня | 1% |
| Діапазон робочих температур | -40°С до +85°С |
4158.00 грн.
| Швидкість передачі даних | 19200 бит/с |
| Довжина зонда | 700 мм |
| Діаметр зонда | 20 мм |
| Струм споживання | 20 мА |
| Напруга живлення | 10-50В |
29725.00 грн.
| Максимальний тиск | 2.5 МПа |
| Витрата, min | 50 |
| Витрата, max | 250 |
| Похибка | 1% |
| Клас захисту IP | IP54 |





-380x354.jpg)






