| Система | OBD2+GPS |
| Температура навколишнього середовища | -40 °C- +80 °C |
| Робоча напруга | 11 В - 18 В |
| Відносна вологість | 10%-95% |
| Шум довкілля | <= 60dB |
| Система | OBD + GPS |
| Температура навколишнього середовища | -40 °C- +80 °C |
| Робоча напруга | 11 В - 18 В |
| Спосіб відображення | Бортовий дисплей |
| Відносна вологість | 10%-95% |
| Система | OBD2+GPS |
| Температура навколишнього середовища | -40 °C- + 80 °C |
| Робоча напруга | 11 В - 18 В |
| Відносна вологість | 10%-95% |
| Шум довкілля | <= 60 дБ |
| Система | OBD2+GPS |
| Температура навколишнього середовища | -40 °C- +80 °C |
| Робоча напруга | 11 В - 18 В |
| Відносна вологість | 10%-95% |
| Шум довкілля | <= 60 дБ |
| Система | OBD + GPS |
| Температура навколишнього середовища | -40 °C- +80 °C |
| Робоча напруга | 11 В - 18 В |
| Спосіб відображення | Віртуальне відображення зображення |
| Відносна вологість | 10% -95% |
GPS спідометр для автомобіля
До штатного спідометра, який використовує найчастіше класичну електромеханічну схему, сьогодні часто додають спідометр з альтернативною схемою збору даних.
Такий gps спідометр для автомобіля використовує для виміру швидкості дані, які застосовуються для визначення координат транспортного засобу. Такі ж дані жпс спідометр застосовує для розрахунку маршруту, визначення переміщення і точного розташування автомобіля. Підібрати і купити gps спідометр для автомобіля можна за допомогою сайту, попередньо ознайомившись з функціональними особливостями різних моделей і замовивши ту, яка підходить найбільше.
GPS спідометр з одометром
Функціональність такого різновиду спідометрів достатня широка. Можна зустріти гібридний пристрій, тобто gps спідометр з одометром, що визначає як швидкість, так і шлях, пройдений автомобілем. Такий лічильник пробігу однаково підійде як для автомобіля, так і для будь-якого транспортного засобу, де буде розміщений такий автономний спідометр.
Плюс такого пристрою-універсальність його застосування і висока автономність. Власне, цифровий gps спідометр може застосовуватися як на вантажному або легковому автотранспорті, так і на самому звичайному електроскутері або велосипеді.
Технологічно, не відрізняється від таких пристроїв gps спідометр для катера. Єдина відмінність-вони можуть оснащуватися додатковою вологозахистом.
Важлива відмінність, яким володіє супутниковий спідометр, полягає в його незалежності від механіки автомобіля або іншого двигуна. Автономний джипіес спідометр універсальний у своєму використанні і може встановлюватися на іншому транспортному засобі за лічені хвилини.







-380x354.png)
