2800.00 грн.
| Активних пікселів | 1280 х 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 150°/170°(H) |
34628.00 грн.
| Кут огляду | 64/1° (З) - 3,6° (Т) |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP68 |
| Джерело живлення | 12-36V |
| Робоча температура | -10°C-60°C |
| Яскравість | 500 кд/м2 |
| Діагональ, дюйми | 9 дюймів (16:9) |
| Роздільна здатність | 1024x600 |
| Живлення | 12-24V |
| Система відео | PAL |
| Розміри | 234х165х22 мм |
13120.00 грн.
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Роздільна здатність | 1024xRGBx600 |
| Система відео | PAL/NTSC |
| Живлення камер | 12/24 В |
5628.00 грн.
| Роздільна здатність | 1920 х 1080 |
| Стандарт | AHD |
| Кут огляду | 90° |
| Підсвічування | ТАК, 5 діодів |
| Мінімальна освітленість | 0,1 люкс |
| Живлення камер | DC12-24V |
| Бездротові технології | 2,4 ГГц |
6106.00 грн.
| Тип | бездротова Wi-Fi камера |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Кут огляду | 120-140 |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Живлення камер | акумулятор + сонячна панель |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Живлення | Живлення монітора здійснюється від бортової мережі автомобіля або від прикурювача |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Кут огляду | 120-125 |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Живлення | Живлення монітора здійснюється від бортової мережі автомобіля або від прикурювача |
| Яскравість | 300–500 cd/m² |
| Живлення камер | від акумулятора і сонячної панелі |
| Каналів | 4 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Живлення | Живлення монітора здійснюється від бортової мережі автомобіля або від прикурювача |
| Яскравість | 300–500 cd/m² |
| Живлення камер | від акумулятора і сонячної панелі |
| Управління | Кнопки |
| Каналів | 4 |
14760.00 грн.
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Роздільна здатність | 1024×600 |
| Живлення | 12-24V |
| Матриця | IPS |
Бездротові відеосистеми для транспорту












/photo_2026-03-23_23-20-15-380x354.jpg)
