6875.00 грн.
7686.00 грн.
1690.00 грн.
1790.00 грн.
| Діагональ, дюйми | 10" |
| Роздільна здатність | 1024x600 |
| Контраст | 250:1 |
| Яскравість | 300 |
| Система відео | PAL/NTSC |
2858.00 грн.
3178.00 грн.
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
2214.00 грн.
2460.00 грн.
| Тип | вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | ні |
2858.00 грн.
3178.00 грн.
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Каналів | 2 |
| Стандарт | AHD |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
11760.00 грн.
| Кількість каналів | 4 |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Тип камер | AHD 1080P / AHD 960P / AHD 720P / Analog |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Підключення | 4PIN-AVIA |
4059.00 грн.
| Стандарт відеосигналу | PAL/NTSC |
| Тип камер | AHD 1080 (720) / CVBS / TVL / Analog |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Каналів | 2 |
| Стандарт | AHD |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
1990.00 грн.
2460.00 грн.
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
3402.00 грн.
3780.00 грн.
| Тип камер | AHD 1080 (720) / CVBS / TVL / Analog |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Каналів | 2 |
| Стандарт | AHD |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Діагональ, дюйми | 10" |
| Роздільна здатність | 1024x600 |
| Пропорція зображення | 16:9 |
| Яскравість | 450 |
| Система відео (Відеостандарти) | PAL/NTSC |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Кількість тригерів | 1 |
| Розміри | 245x165x65 мм |
| Матриця | IPS |
| Діагональ, дюйми | 9 |
| Каналів | 2 |
| Стандарт | AHD |
| Підключення | AVIA 4Pin Male |
| Напруга живлення | 10 - 36 В |
| Потужність передавача, Вт: | менше 6 Вт (без камер) |
| Робоча температура | -20°C~+70°C, RH 90% |
| Тип | IPS |
| Кут огляду | U: 90 °, D: 90 °, R / L: 90 ° / 90 ° |
| Живлення | 10 - 36 В |
| Контраст | 500:1 |
| Яскравість | 500 CD/M2 |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Каналів | 2 |
| Стандарт | PAL/NTSC |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Розміри | 180х123х40 мм |
Нічне бачення для автомобіля

-380x354.png)
-380x354.png)











