5631.00 грн.
6668.00 грн.
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Кут огляду | 120° |
| Підсвічування | ІЧ до 25м |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Живлення | DC 10-36V |
| Каналів | 2 |
| Матриця | IPS |
5536.00 грн.
150.23 грн.
| Робоча температура | -30°C до +80°C |
| Підключення камер | AVIA 4Pin Male |
| Живлення | DC 10-36V |
| Розмір дисплея, дюйми | 7 |
| Каналів | 2 |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Розміри | 174х114х20 |
| Діагональ, дюйми | 9 дюймів (16:9) |
| Роздільна здатність | 1024x600 |
| Живлення | 12-24V |
| Система відео | PAL |
| Розміри | 234х165х22 мм |
8200.00 грн.
| Тип камер | AHD 1080 (720) |
| Кодек | 264 |
| Каналів | 2 |
| Макс SD | 128 |
14810.00 грн.
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 120° |
| Розмір дисплея, дюйми | 10,1 |
| Каналів | 4 |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024 x 600 |
| Макс SD | MicroSD до 128Гб |
| Напруга живлення | 12-24V |
10849.00 грн.
10849.00 грн.
| Стандарт | PAL/NTSC |
| Кут огляду | 360° |
7969.00 грн.
9000.00 грн.
| Діагональ, дюйми | 7 дюймів (16:9) |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Живлення | 12-24V |
| Система відео | PAL |
| Розміри | 185х123х25 мм |
Автомобільний монітор для Камери заднього виду
Висовуватися з вікна автомобіля і намагатися рулити, одночасно не зачепивши бордюр або сусідню машину? Тепер такі випробування-позаду. Для простоти паркування або руху назад, використовуються камери і Відеомонітори з можливістю записати рух автомобіля в режимі заднього ходу або паркування.
Спеціальні відеокамери заднього огляду підкажуть правильну швидкість і хід авто для паркування або руху назад. Для оперативного контролю можна використовувати Автомобільні монітори для камер заднього виду. Вони допоможуть встановити реальну картину того, що відбувається на дорозі. Крім того, Камери заднього огляду передадуть дані для запису.
Запис допоможе:
- показати всі дії в разі ДТП;
- уникнути удару або неправильної парковки;
- підкаже правильність рухів;
- провести навчання під час водіння.















