5536.00 грн.
150.23 грн.
| Робоча температура | -30°C до +80°C |
| Підключення камер | AVIA 4Pin Male |
| Живлення | DC 10-36V |
| Розмір дисплея, дюйми | 7 |
| Каналів | 2 |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Розміри | 174х114х20 |
Парктронік боковий TWSB03-4-LBP паркувальна система для вантажівок, спецтехніки, комунальної техніки
12710.00 грн.
| Електроживлення | 2,4 W |
| Зона сканування | Збоку |
| Кут огляду | 180° |
| Напруга | DC10-35V |
12382.00 грн.
| Електроживлення | 3W |
| Зона сканування | Кутова |
| Кількість датчиків | 3 |
| Клас водонепроникності | IP69K |
| Кут огляду | 180° |
32554.00 грн.
| Електроживлення | 0,6 W - 3 W |
| Зона сканування | Ззаду |
| Кут огляду | 120°-170° |
| Кут огляду по вертикалі | 40° |
| Кут огляду по горизонталі | 56° |
14990.00 грн.
| Робоча температура | -40 +85 ℃ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | 9-32 V |
| Клас водонепроникності | IP69 |
| Кут огляду | 120° |
| Електроживлення | 1,5 W |
| Зона сканування | Ззаду |
| Кількість датчиків | 4 |
| Клас водонепроникності | IP69K |
| Кут огляду | 90°-120° |
13694.00 грн.
| Електроживлення | 2,4 W |
| Зона сканування | Ззаду |
| Кількість датчиків | 4 |
| Клас водонепроникності | IP69K |
| Кут огляду по вертикалі | 60° |
24190.00 грн.
| Електроживлення | 1,8 W |
| Зона сканування | Ззаду |
| Кут огляду | 120°-170° |
| Напруга | 9 В -16 В |
13120.00 грн.
| Електроживлення | 1,5 W |
| Зона сканування | Збоку |
| Кількість датчиків | 4 |
| Клас водонепроникності | IP69K |
| Кут огляду | 90°-120° |









