алфавітом ціною
GPS-моніторинг + сигналізація
Немає в наявності
Склад комплекту: трекер BI 520R TREK, світлозвуковий сповіщувач, тумблер примусового відключення, датчик електромеханічний, кабель спіральний з роз'ємами, кабельна проводка, монтажний комплект: саморізи, клеми і т.п...
3068.00 грн.

Автомобільні протиугінні системи

Убезпечити автомобіль можна за допомогою GPS-трекерів, систем охорони в гаражах або на стоянках. Не менш ефективні класичні системи безпеки для автомобіля. Запори і блокатори, а також інші автомобільні протиугінні системи актуальні і сьогодні. Вони допомагають домогтися високого ступеня захисту від несанкціонованого доступу в автомобіль.

Протиугінна система для автомобіля

Електронні системи підсилюють надійність і збереження автомобіля. Однак в ряді випадків більш ефективними виявляються механічні протиугінні системи. Вони включають цілий асортимент замків-блокіраторів. Така антиугінна система може виявитися останнім кордоном в захисті від зловмисників.

Механічні протиугінні системи

Класична протиугінна система для автомобіля складається із замків на капотну частину, замків на доступ до коробки передач або до управління кермом. Більш надійна система об'єднує охоронні протиугінні системи і робить фізичний доступ до автомобіля дуже складним.

Основне завдання, яке виконує Механічна протиугінна система, полягає в повному блокуванні нормального керування транспортним засобом. Це може бути і можливість руху і управління автомобілем, і його запуск. Такі протиугінні системи для автомобілів оснащуються високоточними ключами і закривають доступ до можливості управляти двигуном або кермом. Проста і ефективна протиугінна система на авто стане хорошим доповненням до електронних систем стеження і блокування роботи автомобіля.

Купити таку систему можна на замовлення в онлайн-магазині, підбираючи окремі вироби за характеристиками і ресурсним можливостям.

Розрахувати вартість
Замовити підбір обладнання
Замовити консультацію з підбором
Замовити дзвінок
Купить в 1 клик