Помічники в бізнесі і охоронці в сім'ї

Сучасне рішення, як відстежити переміщення людей, - GPS-трекер, який посилає сигнали про місцеперебування людини на супутник в космос і виводить цю інформацію на екран уповноваженого користувача. GPS-трекер для персонального користування дозволяє контролювати переміщення віддаленого співробітника, робота якого пов'язана з відвідуванням клієнтів, а також літніх людей, дітей і тварин.

Бізнес: купити gps-трекер, щоб поліпшити показники роботи.

Компанії, які піклуються про те, щоб співробітники, які працюють "в поле", без постійного контролю, якісно виконували свої обов'язки, вручають їм gps-трекер. Він допомагає відстежити, чи дійсно співробітник виконує свої обов'язки в відведеному йому районі або ж займається в робочий час особистими справами.

Персональний gps-трекер покращує показники роботи торгових, страхових, рекламних агентів, співробітників сервісної служби, кур'єрів. Купити персональний gps-трекер - значить дізнатися правду про місцезнаходження людини. Крім того, тривожна кнопка, якою оснащені всі трекери gps, дозволяє швидко оповістити центр про надзвичайну ситуацію. Оповіщення буде відображено в програмі, відправлено на e-mail начальнику або менеджеру. Така функція допоможе швидко зреагувати і надати допомогу в найкоротші терміни.

Сім'я: діти в безпеці, літні батьки під наглядом

Портативні треккери - це невеликі компактні пристрої, які дітям і літнім людям необходімо носити з собою, щоб близькі знали, де в разі чого шукати рідних. Літнім людям, особливо тим, хто страждає на атеросклероз, обов'язково потрібно купити такий пристрій і покласти в сумку або кишеню пальто. Так ви завжди зможете знати, де саме вони гуляють і наскільки все благополучно. Адже трекер подасть вам сигнал у разі падіння (він чутливий до різких переміщень вниз на півметра). Крім того, в пристрої передбачені кілька телефонних номерів рідних, тому літня людина зможе з вами зв'язатися в разі потреби (а також викликати рятувальні служби).

Те ж стосується і дітей. Ви в будь-який момент зможете дізнатися, чи не прогулює ваш син школу і чи не пішов він погуляти в неблагополучний район. GSM GPS трекер, який знаходиться в рюкзаку або в кишені, буде безупинно посилати сигнали про місцезнаходження вашої дитини. Ціна на GPS-трекери для сімейного користування є не такою великою, як може здатися на перший погляд. Адже вам не потрібно кидати всі свої справи, роботу, бізнес, щоб бути впевненим у безпеці своєї сім'ї. Ви завжди поруч зі своїми дітьми і літніми батьками, завдяки зв'язку з ними і обізнаності про їх місцезнаходження. Це надійний охоронець для тих, кого ви любите.

Оцінити:
Читайте також
GPS-трекер для Android
26.10.2021

Система " TrackME" допоможе поліпшити продуктивність праці" польового " персоналу, підвищить якість обслуговування клієнтів і поліпшить дисципліну на підприємстві.


Персональний контроль, програми gps моніторингу
25.10.2021
МожливістіУ деяких сферах діяльності моніторинг і відстеження пересування співро..
Контроль автопарку: в яких галузях потрібен
26.10.2021

У якому бізнесі рішення Monitoring-GPS грає одну з головних ролей? ВІдповідь в цьму тексті! 

Для чого потрібен пошуковий маяк?
21.10.2021
Маяк-закладка - останній рубіж захисту - він дозволить знайти Ваш автомобіль, коли його вже викрали.
Як обрати відеореєстратор для фури
16.11.2021

Зараз обходитися без відеофіксації перевезень небезпечно як для власників, так і для водіїв вантажних автомобілів.
Відеореєстратор - ваш помічник і захисник. Це очі і неупереджений свідок всього, що відбувається на дорозі і в вантажному відсіку.

Розрахувати вартість
Розрахувати вартість
Розрахувати вартість
Замовити дзвінок
Купить в 1 клик