GPS трекер для людей похилого віку

Літні батьки потребують нашої турботи цілодобово.

Навіть якщо вони ще цілком міцні і самостійні, ми все одно переживаємо, як вони дісталися на дачу, чи не посковзнулися на сходах. Але, на жаль, ми не можемо бути з ними поруч кожну хвилину. Але контролювати, чи все гаразд з літніми батьками, ми можемо легко - завдяки найсучаснішій GPS-системі стеження за людьми похилого віку. Подаруйте літньому батькові трекер і ви будете знати, де він знаходиться, а також отримаєте сповіщення, якщо положення трекера зміниться при падінні (він реагує на різку зміну положення на півметра).

Психологічний маневр

Крім того, GPS-трекер для літніх людей оснащений кнопками, за допомогою яких можна зателефонувати на встановлені номери. Люди похилого віку будуть носити його з собою хоча б для того, щоб мати більше можливостей спілкуватися з вами (адже іноді вони вважають себе цілком самостійними і не хочуть, щоб ви їх контролювали). Поясніть своїм батькам, що для літніх людей такий трекер - додатковий засіб зв'язку з улюбленими дітьми. І цієї інформації для упертих буде досить. А ось якщо люди похилого віку і самі розуміють, що потребують опіки, розкажіть їм про всі можливості GPS-трекеру.

Оцінити:
Читайте також
GPS-трекер для Android
26.10.2021

Система " TrackME" допоможе поліпшити продуктивність праці" польового " персоналу, підвищить якість обслуговування клієнтів і поліпшить дисципліну на підприємстві.


Персональний контроль, програми gps моніторингу
25.10.2021
МожливістіУ деяких сферах діяльності моніторинг і відстеження пересування співро..
Контроль автопарку: в яких галузях потрібен
26.10.2021

У якому бізнесі рішення Monitoring-GPS грає одну з головних ролей? ВІдповідь в цьму тексті! 

Для чого потрібен пошуковий маяк?
21.10.2021
Маяк-закладка - останній рубіж захисту - він дозволить знайти Ваш автомобіль, коли його вже викрали.
Як обрати відеореєстратор для фури
16.11.2021

Зараз обходитися без відеофіксації перевезень небезпечно як для власників, так і для водіїв вантажних автомобілів.
Відеореєстратор - ваш помічник і захисник. Це очі і неупереджений свідок всього, що відбувається на дорозі і в вантажному відсіку.

Розрахувати вартість
Розрахувати вартість
Розрахувати вартість
Замовити дзвінок
Купить в 1 клик