Системи GPS-моніторингу на сьогоднішній день мають безліч можливостей і функцій, що дозволяють контролювати рух ПММ, температурні режими різних вузлів і агрегатів, вхід і вихід з географічних зон, відкриття вантажного відсіку, отримувати статистичні вибірки на основі наявних даних, проводити глибокий аналіз роботи транспортних засобів і багато іншого, вирішуючи безліч проблем і завдань. Але іноді навіть цього арсеналу може не вистачити. Система аудіовідеорегістрації підсилює контроль і дає повне уявлення про те, що відбувається в кабіні або салоні автобуса, автомобіля, вантажному відсіку або за межами транспортного засобу.

Завдяки наявності 3G модема, ви, при наявності покриття мережі 3G, в будь-який момент часу можете підключитися до пристрою і в режимі реального часу візуально оцінювати дорожню обстановку, стан водія, стежити за збереженням вантажів.

Пристрій DVR (Digital Video Recorder) може одночасно приймати і передавати сигнал від декількох камер, таким чином, встановивши кілька камер, ви отримуєте відеозображення кожної зони, що ввас цікавить.

Вбудований жорсткий диск збереже відеопотік в заданій якості і після повернення ТЗ з рейсу, дозволить проаналізувати стан всіх підконтрольних зон і під різними кутами вивчити всі найважливіші етапи поїздки.

Моніторинговий центр - спеціальне програмне забезпечення (ПЗ), що дозволяє підключатися до пристрою і отримувати відеопотік з кожної з підключених камер з відображенням поточної швидкості автомобіля. У разі необхідності детального розгляду деякого відрізка часу, зовсім необов'язково отримувати жорсткий диск - в зручному програмному забезпеченні передбачена можливість завантаження відео будь-якого відрізка часу на ваш комп'ютер для подальшого аналізу. За допомогою цього ПЗ, ви можете віддалено змінювати налаштування DVR пристроїв.

Оцінити:
Читайте також
GPS-трекер для Android
26.10.2021

Система " TrackME" допоможе поліпшити продуктивність праці" польового " персоналу, підвищить якість обслуговування клієнтів і поліпшить дисципліну на підприємстві.


Персональний контроль, програми gps моніторингу
25.10.2021
МожливістіУ деяких сферах діяльності моніторинг і відстеження пересування співро..
Контроль автопарку: в яких галузях потрібен
26.10.2021

У якому бізнесі рішення Monitoring-GPS грає одну з головних ролей? ВІдповідь в цьму тексті! 

Для чого потрібен пошуковий маяк?
21.10.2021
Маяк-закладка - останній рубіж захисту - він дозволить знайти Ваш автомобіль, коли його вже викрали.
Як обрати відеореєстратор для фури
16.11.2021

Зараз обходитися без відеофіксації перевезень небезпечно як для власників, так і для водіїв вантажних автомобілів.
Відеореєстратор - ваш помічник і захисник. Це очі і неупереджений свідок всього, що відбувається на дорозі і в вантажному відсіку.

Розрахувати вартість
Розрахувати вартість
Розрахувати вартість
Замовити дзвінок
Купить в 1 клик