2450.00 грн.
Характеристики
| GPS та GSM антени | Внутрішня GSM з високим коефіцієнтом посилення |
| Канали зв'язку | GSM/GPRS/GNSS/BLUETOOTH |
| Тип навігаційної системи | GPS, ГЛОНАСС, GALILEO, BEIDOU, SBAS, QZSS, DGPS, AGPS |
| SIM-картки | 1 Micro-SIM |
| Цифрові входи | 1 |
| Цифрові виходи | 2 |
| Напруга живлення | Від 10В до 90В |
| Вбудований акумулятор | Літій-іонний акумулятор ємністю 170 мАг, 3,7 В (0,63 Втч) |
| Габарити (ШхДхВ) | 79 x 43 x 12 mm (L x W x H) |
| Маса | 54 г |
| Клас захисту корпусу | IP54 |
| LED-індикатор | 2 LED індикатори стану |
Опис GPS-трекер Teltonika FMB930
GPS-трекер Teltonika FMB930
Невеликий GPS-трекер 2G для електричних двоколісних транспортних засобів та аналогічних транспортних засобів.
НАДНИЗЬКЕ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ 1 МА
Інноваційний режим "Power Off" забезпечує наднизьке енергоспоживання.
ШИРОКИЙ ДІАПАЗОН ПІДТРИМУВАНОЇ НАПРУГИ, ПІДХОДИТЬ ДЛЯ РІЗНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
Забезпечення безперебійної роботи електромотоциклів, електромопедів, електрорікш та інших електромобілів.
Оцінити GPS-трекер Teltonika FMB930
Схожі товари













