| Швидкість передачі даних | 19200 бит/с |
| Довжина зонда | 700 мм |
| Діаметр зонда | 20 мм |
| Струм споживання | 20 мА |
| Напруга живлення | 10-50В |
| Основна наведена похибка вимірювання рівня | 1% |
| Додаткова наведена похибка за температурою | 1% |
| Час безперервної роботи | Не обмежено |
| Відносна вологість повітря | не більше 95% |
| Діапазон робочих температур | -40°С до +70°С |
Датчик рівня палива RS 232-700P
Датчик рівня палива з інтерфейсним виходом ETS.RS (далі ETS.RS) призначений для вимірювання рівня паливно-мастильних матеріалів (ПММ), може застосовуватися на транспортних засобах та складах ПММ, в системах вимірюють та контролюючих кількість ПММ: бензини, дизельне паливо, масла.
ETS.RS виконує функції визначення рівня палива, перерахунку рівня в об'єм (за відсутності таблиць перерахунку виміряне датчиком значення пропорційно до рівня заповнення паливом), передачі за інтерфейсом RS-232/RS-485, за протоколом Modbus/Omnicomm вимірюваного датчиком значення.
ETS.RS може використовуватися в системі з пристроями відображення або програмованими контролерами з характеристиками вхідних електричних сигналів, що відповідають технічним характеристикам ETS.RS.
Для підвищення надійності та покращення експлуатаційних якостей в ETS.RS закладено такі технічні рішення та функції:
- Електронна схема датчика залита пружним компаундом, що забезпечує максимальний захист та надійність у будь-яких умовах експлуатації. Вимірювальні трубки виконані з матеріалу, що не вступає в хімічну реакцію з ПММ та його компонентами.
- Датчик містить вбудований стабілізатор живлення, і його вихід не залежить від коливань напруги живлення.
- У датчик вбудований алгоритм усереднення значень, що дозволяє усереднювати показання заданому проміжку часу.
- Датчик має вбудовану систему діагностики несправностей.
Комплектація:
- Датчик рівня палива RS 232-700P
- Паспорт

-620x545.jpg)




-128x112.jpg)




-380x354.jpg)




