| Максимальний тиск | 2.5 МПа |
| Витрата, min | 50 |
| Витрата, max | 250 |
| Похибка | 1% |
| Клас захисту IP | IP54 |
| Струм споживання | <25мА (24В) <50мА (12В) |
| Захист від перевантажень | <100В |
| Номінальний тиск | 0.2 МПа |
| Вага | 1 кг |
| Приєднувальне різьблення | М14х1,5 |
| Діапазон напруги живлення | 10-50 В |
| Вологість довкілля за температури 40 °С | <95% |
| Стійкість до вібрації | Так |
| Країна | Білорусь |
Датчик витрати палива DFM 250D дифференциальний витратомір палива.
Витратомір палива DFM 250D призначений для максимально точного вимірювання витраченого палива в паливних системах агрегатів і механізмів у складі системи моніторингу транспорту.
Датчик контролю витрати палива DFM 250D – високоточний інструмент контролю палива на сучасних двигунах» Даний витратомір доцільно встановлювати на сільськогосподарську техніку, вантажні автомобілі, будівельну техніку в якій максимальний часовий диференціальний витрата не перевищує 150 літрів і часовий потік палива не перевищує 250 літрів.
Додаткові особливості датчика палива DFM 250D
- Використовується на сучасних двигунах EURO (TIER) 3/4/5 без зміни паливної схеми.
- Віброcтійкий.
- Сумісний з популярними системами GPS / ГЛОНАСС моніторингу транспорту.
- Витратомір палива DFM 250D поєднується з будь-якою технікою, а саме з вантажними автомобілями, сільськогосподарською технікою, елементами системи опалення, тягачами, тепловозами і річковими суднами.
- Вимірювальна камера даного приладу кільцевого типу, що дозволяє створювати імпульс при кожному наповненні камери приладу паливом.
- Порахувавши ці сигнали можна легко визначити кількість рідини в баку.
- Прилад захищений від будь-якого зовнішнього впливу, що сприяє чистоті проведення вимірювань. Крім того, в ньому вбудований фільтр, який в процесі вимірювання супутньо очистить паливо від домішок.
Монтаж
Замовте комплексну послугу моніторингу, і ми встановимо все необхідне обладнання на ваш транспорт!
Якщо ви плануєте самостійно встановити трекер на ваше авто, ми надамо вам інструкцію з монтажу.
Комплектація
- Датчик витрати палива DFM 250D
- Паспорт


