2563.00 грн.
Характеристики
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 125° |
| Підсвічування | ІЧ |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3 StarLight |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| Споживання | 180 мА |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис Камера для авто TX-HZ-960030X вологостійка з ІЧ-підсвіткою, універсальна
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
TX-HZ-960030X камера для використання в автотранспорті.
Відеокамера TX-HZ-960030X призначена для будь-якого виду транспорту.
Відеокамера TX-HZ-960030X має чутливий CMOS сенсор, що дозволяє отримати якісне відео.
Відеокамера TX-HZ-960030X виконана в металевому корпусі.
Додаткові особливості
- металевий корпус
Комплектація
- Відеокамера автомобільна TX-HZ-960030X
- Документація
Оцінити Камера для авто TX-HZ-960030X вологостійка з ІЧ-підсвіткою, універсальна








