14810.00 грн.
Характеристики
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 120° |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,1 люкс |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP66 |
| Сенсор | 1/3 SONY StarLight |
| Об'єктив | 2,8 мм |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +60°C |
| Розмір дисплея, дюйми | 10,1 |
| Каналів | 4 |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024 x 600 |
| Макс SD | MicroSD до 128Гб |
| Напруга живлення | 12-24V |
| Пропорція зображення | 16:9 |
| Яскравість | 700cd/㎡ |
| Система відео (Відеостандарти) | PAL |
Опис Монітор-відеореєстратор EM-1012BD 10 дюймів + 4 камери з функцією виявлення сліпих зон для фур, агротехніки та спецтехніки
Комплект EM-1012BD монітор-відеореєстратор 10 дюймів BSD на 4 камери з функцією виявлення сліпих зон
Комплект зі штучним інтелектом для виявлення пішоходів і транспортних засобів
Система для використання у вантажівці, автобусі, спеціальному автомобілі.
Можливість встановлення підказок у попередженні про сліпу зону, включає функцію виявлення пішоходів і автомобілів.
Склад комплекту:
Монітор-відеореєстратор 10 дюймів - 1 шт
Відеокамера 1080P - 4 шт
Кабель 3м -1шт
Кабель 5м - 2 шт
Кабель 15м - 1 шт
Додаткові особливості:
- Зображення чотирьох екранів
- Роздільна здатність камери 1080P
- 1024 x RGB x 600
- Широкий кут огляду 120 градусів
- Водонепроникна камера IP68
- Багатомовне екранне меню
- 4 відеовходи
- 4-контактний роз'єм замка
- Вбудований запис DVR
- Вбудована функція виявлення сліпих зон
- Управління сенсорним екраном
- TF-карта 8~128G сумісна
- Металевий зумер
- 4 камери 1080P
- 1 шт. 3 м кабелю, 2 шт. 5 м, 1 шт. 15 м кабелю
Оцінити Монітор-відеореєстратор EM-1012BD 10 дюймів + 4 камери з функцією виявлення сліпих зон для фур, агротехніки та спецтехніки
Схожі товари


























