| Електроживлення | 1,5 W |
| Зона сканування | Ззаду |
| Кількість датчиків | 4 |
| Клас водонепроникності | IP69K |
| Кут огляду | 90°-120° |
| Кут огляду по вертикалі | 60° |
| Кут огляду по горизонталі | 90° |
| Напруга | 24 В |
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
Парктронік для вантажівки TWBD07-4-LBP
Цей пристрій допомагає водію уникнути занепокоєння під час паркування свого автомобіля.
Парктронік із 4 датчиками дозволяє краще відчувати габарити машини, легко оцінювати відстань до перешкод.
Дана модель парктроніка встановлюється на вантажівки або автобуси, має високий клас захисту від вологи, що дозволяє пристрою працювати в будь-яких погодних умовах.
Монтаж датчиків відбувається в заздалегідь підготовлені отвори діаметром 28 мм.
Купити відеопарктронік ви можете у нашому онлайн-магазині.
Додаткові особливості паркттроніка TWBD07-4-LBP
- Перешкоди, виявлені в межах 200 мілісекунд.
- Режим навчання навколишньому середовищу запобігає помилковим алармам від буксирувальних гачків та допоміжного обладнання, які вторгаються в перші 100 см зони виявлення.
- Самодіагностичні функції.
Комплектація:
- Головний блок управління – 1 шт
- Дисплей з 2,5 м лінія - 1 шт
- Паркувальні датчики з лінією 5 м - 4 шт
- Кільцева пила - 1 шт
- Кабель живлення – 1 шт
- Двостороння наклейка - 1 шт
- Органайзер фіксується нейлоновим ременем - 6 шт
- Червоний затискач - 2 шт
Датчик паркування, система паркування, система паркування для вантажівки
Кут огляду: 90°(h), 60°(v)
Споживання: 1,5 Вт
Напруга живлення: DC 24V
Гарантія: 2 роки
Номер моделі: TWBD07-4-LBP.
Найменування товару: Парктронік для вантажівки TWBD07-4-LBP
Водонепроникність: IP69K, водонепроникний гвинтовий роз'єм
Розмір упаковки: 27x19x6 см
Вага брутто: 2 кг


















