2258.00 грн.
Характеристики
| Мікрофон | Ні |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Кут огляду | 120 |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP64 |
| Сенсор | 1/3" CMOS |
| Об'єктив | 2.8mm |
| Робоча температура | -20°C до +70°C |
Опис Автомобільна відеокамера 2C-CZ-108036X
Автомобільна відеокамера 2C-CZ-108036X
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Відеокамера 2C-CZ-108036X вологостійка бічна камера в металевому корпусі.
Призначена для автотранспорту.
Додаткові особливості
- Металевий корпус
- Вологостійкість
Комплектація
- Відеокамера автомобільна 2C-CZ-108036X
- Документація
Оцінити Автомобільна відеокамера 2C-CZ-108036X
Схожі товари
















