1750.00 грн.
1948.00 грн.
Характеристики
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 125° |
| Підсвічування | ІЧ |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4Pin AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3" CMOS |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
Опис Відеокамера автомобільна 2C-HZ-960014X (PAL-M)
Відеокамера автомобільна 2C-HZ-960014X (PAL-M)
Невелика камера у металевому корпусі. 1 дюймова квадратна камера
Оцінити Відеокамера автомобільна 2C-HZ-960014X (PAL-M)
Схожі товари
2214.00 грн.
2460.00 грн.
























