| Роздільна здатність | 960P |
| Стандарт | AHD |
| Кут огляду | 120° |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Кількість каналів | 4 |
| Діагональ, дюйми | 10,1 |
| Роздільна здатність | 1024 x 600 |
| Яскравість | 700cd/㎡ |
| Матриця | IPS |
| Напруга живлення | 12-24V |
| Пропорція зображення | 16:9 |
6150.00 грн.
| Кількість каналів | 2 |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Тип камер | AHD 1080P / AHD 960P / AHD 720P / Analog |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Підключення | 4PIN-AVIA |
7380.00 грн.
| Кількість каналів | 4 |
| Діагональ, дюйми | 9 |
| Тип камер | AHD 1080P / AHD 960P / AHD 720P / Analog |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Підключення | 4PIN-AVIA |
| Гарантія | 12 міс. |
34628.00 грн.
| Кут огляду | 64/1° (З) - 3,6° (Т) |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP68 |
| Джерело живлення | 12-36V |
| Робоча температура | -10°C-60°C |
| Яскравість | 500 кд/м2 |
19320.00 грн.
24150.00 грн.
| Кількість каналів | 4 |
| Підключення камер | 4 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розміри | 140х150х30 |
| Стандарт | AHD |
| Робоча температура | -20 - + 70 ℃ |
| Тип камер | Вбудована AHD 1080P |
| Живлення | 8 – 32 В |
| Кодек | H.264/H.265 |
| Розміри | 111,38*87,3*27 мм |
| Стандарт | AHD |
| Каналів | 4 |
| Гарантія | 12 міс. |
10250.00 грн.
| Живлення | 8V~36V DC |
| Розміри | 162х180х20.5 |
| Країна | КНР |
| Стандарт | PAL/NTSC. AHD/TVI/CVI/IPC/ANALOG |
| GPS | Ні |
| Каналів | 8 |
8820.00 грн.
| Підключення камер | 4Pin AVIA |
| Діагональ, дюйми | 10' |
| Роздільна здатність | 1024x600 |
| Живлення | 9 - 35 В |
| Яскравість | 450 |
| Пропорція зображення | 16:9 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ, дюйми | 10" |
| Роздільна здатність | 1024x600 |
| Контраст | 250:1 |
| Яскравість | 300 |
| Система відео | PAL/NTSC |
8098.00 грн.
| Кількість каналів | 4 |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Тип камер | AHD 960P / AHD 720P |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Підключення | 4PIN-AVIA |
7688.00 грн.
| Кількість каналів | 4 |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Тип камер | AHD 1080P |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Підключення | 4PIN-AVIA |
8200.00 грн.
| Тип камер | AHD 1080 (720) |
| Кодек | 264 |
| Каналів | 2 |
| Макс SD | 128 |
23575.00 грн.
| GPS та GSM антени | Зовнішні |
| Тип живлення | Постійне |
| Стандарт передачі даних | 2G, 3G, 4G |
| Тип навігаційної системи | GPS/Galileo/BEIDOU |
| SIM-картки | 2 |















