4199.00 грн.
4400.00 грн.
| Підключення ДРП | Ні |
| Реле блокування | Так |
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Підключення до бортового комп'ютера | Ні |
| Гарантія | 2 роки |
2299.00 грн.
2450.00 грн.
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Тип живлення | Постійне |
| Стандарт передачі даних | GSM 850/900/1800/1900 |
| Тип навігаційної системи | Glonass/GPS |
| Акселерометр | + |
3480.00 грн.
11748.00 грн.
12415.00 грн.
5690.00 грн.
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Клас GPRS | 12 |
| Тип навігаційної системи | GPS+Glonass / GPS+Galileo / GPS+Beidou |
| Напруга живлення | 5В |
| Вбудований акумулятор | 12000 |
4500.00 грн.
| Стандарт передачі даних | GSM/GPRS/SMS |
| Канали зв'язку | GPRS, SMS, Bluetooth для настройки |
| Тип навігаційної системи | GPS/ГЛОНАСС/GALILEO/BEIDOU |
| SIM-картки | 1 слот, Nano-sim |
| Напруга живлення | 5В |
5299.00 грн.
5550.00 грн.
| Підключення ДРП | Є |
| Контроль запалювання | Є |
| Реле блокування | Так |
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Підключення до бортового комп'ютера | CAN FMS |
3690.00 грн.
3790.00 грн.
| Підключення ДРП | Ні |
| Контроль запалювання | Так |
| Мікрофон | Ні |
| Реле блокування | Так |
| GPS та GSM антени | внутрішні |
3967.00 грн.
4165.00 грн.
| Підключення ДРП | Ні |
| Контроль запалювання | Так |
| Мікрофон | Ні |
| Реле блокування | Так |
| GPS та GSM антени | внутрішні |
3400.00 грн.
| Підключення ДРП | Ні |
| GPS та GSM антени | Внітрішні |
| Підключення до бортового комп'ютера | Ні |
| Стандарт передачі даних | GSM 850/900/1800/1900 MHz |
| Канали зв'язку | GPRS, SMS, Bluetooth для настройки |
3600.00 грн.
| GPS та GSM антени | Внурнішні |
| Стандарт передачі даних | GSM 850/900/1800/1900 |
| Канали зв'язку | GPRS, SMS, Bluetooth для настройки |
| Клас GPRS | 12 |
| Тип навігаційної системи | GPS/ГЛОНАСС |
4100.00 грн.
| GPS та GSM антени | Внутрішня GSM з високим коефіцієнтом посилення |
| Канали зв'язку | GSM/GPRS/GNSS/BLUETOOTH |
| Тип навігаційної системи | GPS, ГЛОНАСС, GALILEO, BEIDOU, SBAS, QZSS, DGPS, AGPS |
| Вбудований акумулятор | Літій-іонний акумулятор ємністю 170 мАг, 3,7 В (0,63 Втч) |
| Габарити (ШхДхВ) | 52.6 x 29.1 x 26 мм |
3600.00 грн.
| GPS та GSM антени | Внутрішня GSM з високим коефіцієнтом посилення |
| Канали зв'язку | GSM/GPRS/GNSS/BLUETOOTH |
| Тип навігаційної системи | GPS, ГЛОНАСС, GALILEO, BEIDOU, SBAS, QZSS, DGPS, AGPS |
| SIM-картки | 1 Micro-SIM |
| Цифрові входи | 3 |















