3137.00 грн.
Характеристики
| Система | OBD2+GPS |
| Температура навколишнього середовища | -40 °C- +80 °C |
| Робоча напруга | 11 В - 18 В |
| Відносна вологість | 10%-95% |
| Шум довкілля | <= 60dB |
| Струм у сплячому режимі | <= 30 мА |
| Дисплей каналу | РК-дисплей HD |
| Барометричний тиск прес | 86-106 кПа |
Опис GPS спідометр AP1
Подвійна робоча система OBD + GPS 2 в 1 плюс система навігації на карті Google
Відображення інформації в режимі OBD: швидкість автомобіля, температура води, напруга, витрата палива, обороти двигуна, пробіг, час у дорозі, напрямок руху, системний час, тиск, температура масла, співвідношення повітря-паливо, тиск турбіни, читання потоку даних, навігація .
Оповіщення: перевищення швидкості, висока температура води, низька напруга, несправність двигуна, вільне перемикання км/год та миль/год, вільне перемикання °C та .
Відображення інформації в режимі GPS: швидкість, час у дорозі, час супутника, висота над рівнем моря, кількість супутників, напрямок руху, пробіг, напруга.
Оповіщення: перевищення швидкості, низька напруга.
Оцінити GPS спідометр AP1
Схожі товари
















