| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Тип живлення | Постійне |
| Стандарт передачі даних | GSM 900/1800 |
| Канали зв'язку | GPRS, SMS |
| Клас GPRS | 10 |
| Тип навігаційної системи | GPS або Glonass/GPS, LBS |
| Акселерометр | є |
| SIM-картки | 1 |
| Аналогові входи | 2 |
| Напруга живлення | Від 9В до 36В |
| Вбудований акумулятор | 130 mAh |
| Робоча температура | Від -30°С до +80°С |
| Габарити (ШхДхВ) | 77х96х14 мм |
| Маса | 140 г |
| Клас захисту корпусу | IP 54 |
GPS-трекер ВІ-530С TREK
GPS-трекер ВІ-530С TREK– це пристрій, що дозволяє підключити периферійне обладнання (CAN, інтерфейс 1-Wire, RS-485 та ін).
Можливість підключення зовнішньої GPS антени (не входить до базової комплектації, постачається окремо) спеціально для автомобілів які працюють в складних умовах
Статистика, аналіз та звіти
Переглядайте історію у вигляді інфо графіки або табличних звітів. Оцінюйте, аналізуйте та контролюйте поїздки вашого автомобіля для ефективного використання. Детальний звіт по кожному параметру та датчику за весь період
Інтергація та API
Проводьте інтеграцію з іншими програмами або системами для автомитизації робочих процесів та спрощення в веденні транспортних витрат
Додаткові можливості для бізнеса
Додаткові функції які допомагають в роботі вашого бізнеса. Логістика для вашого автопарку, технічне обслуговування, додаток для обробки полів, контроль стилю водіння та інші
Додаткові характеристики
- Має відкритий протокол передачі даних і сумісність з усім популярним ПЗ.
- Можливість синхронізації конфігурації і прошивок через хмарний сервіс.
- Захист ланцюгів живлення на рівні преміум моделей.
- Антіджамінг - детектор глушіння GSM-сигналу.
- MicroSIM.
- 2 аналогових входи, 3 дискретних входи.
- 1 цифрових виходи
- RS-485, RS-232, 1-Wire, CAN
- Пристрій забезпечує якісний трекінг і контроль роботи запалювання.
- Внутрішній акумулятор 130 mAh.
- При втраті мобільного зв'язку записує та зберігає 50 000 записів, і автоматично передає накопичені дані на сервер по GPRS після відновлення зв'язку.
- Підтримка FOTA (firmware-over-the-air) - можливість віддаленої зміни налаштувань і прошивки обладнання.
- Діапазон напруги дискретних входів: Від 0В до 40В
- Цифрові інтерфейси: RS-485, j1708, RS-232, 1-Wire, CAN
- Максимальний струм навантаження дискретних виходів: 0,5 А
- Тип дискретних виходів: Відкритий колектор
- Кількість дискретних входів з активним «0»: 1
- Кількість дискретних входів з активною «1»: 1
- Кількість дискретних виходів: 1
- Діапазон напруги аналогових входів: Від 0В до 27В
- Типовий споживаний струм (12В): 40 мА
- Обсяг енергонезалежної пам’яті: 2 МБ (або 65 000 записів)
- Матеріал корпусу: Пластик ABS UL94 V0
- Відносна вологість навколишнього повітря: (80±15)%

















