| Потужність передавача, Вт: | менше 6 Вт (без камер) |
| Робоча температура | -20°C~+70°C, RH 90% |
| Тип | IPS |
| Кут огляду | U: 90 °, D: 90 °, R / L: 90 ° / 90 ° |
| Живлення | 10 - 36 В |
| Контраст | 500:1 |
| Яскравість | 500 CD/M2 |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Каналів | 2 |
| Стандарт | PAL/NTSC |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Розміри | 180х123х40 мм |
| Діагональ, дюйми | 10" |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Контраст | 250:1 |
| Яскравість | 300 |
| Система відео | PAL/NTSC |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Каналів | 2 |
| Стандарт | AHD |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Діагональ, дюйми | 5" |
| Каналів | 2 |
| Матриця | LCD |
| Роздільна здатність | 800*480 |
| Підключення | RCA |
8652.00 грн.
| Діагональ, дюйми | 10" |
| Стандарт | Analog, TVL |
| Роздільна здатність | 1024x600 |
| Напруга живлення | 10 - 36 В |
| Кількість відеовходів | Один вхід HDMI, другий 4PIN-AVIA |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Каналів | 2 |
| Стандарт | AHD |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Діагональ, дюйми | 10.1'' |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Підключення | 4PIN |
| Напруга живлення | DC 12-36V |
13325.00 грн.
| Діагональ, дюйми | 9 |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Підключення | 4 ПІН АВІАr |
| Живлення | 12-24В |
| Кодек | H.264 |
6560.00 грн.
| Кількість каналів | 2 |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Тип камер | AHD 960P / AHD 720P / Analog |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Підключення | 4PIN-AVIA |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Каналів | 4 |
| Стандарт | AHD |
| Матриця | TFT |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Діагональ, дюйми | 7" |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Підключення | 4PIN AVIA |
| Пропорція зображення | 16:9 |
| Яскравість | 300 |












