6150.00 грн.
| Кількість каналів | 2 |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Тип камер | AHD 1080P / AHD 960P / AHD 720P / Analog |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Підключення | 4PIN-AVIA |
7380.00 грн.
| Кількість каналів | 4 |
| Діагональ, дюйми | 9 |
| Тип камер | AHD 1080P / AHD 960P / AHD 720P / Analog |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Підключення | 4PIN-AVIA |
| Гарантія | 12 міс. |
8098.00 грн.
| Кількість каналів | 4 |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Тип камер | AHD 960P / AHD 720P |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Підключення | 4PIN-AVIA |
7688.00 грн.
| Кількість каналів | 4 |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Тип камер | AHD 1080P |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Підключення | 4PIN-AVIA |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Каналів | 2 |
| Стандарт | AHD |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
11760.00 грн.
| Кількість каналів | 4 |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Тип камер | AHD 1080P / AHD 960P / AHD 720P / Analog |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Підключення | 4PIN-AVIA |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Каналів | 2 |
| Стандарт | AHD |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
4059.00 грн.
| Стандарт відеосигналу | PAL/NTSC |
| Тип камер | AHD 1080 (720) / CVBS / TVL / Analog |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Каналів | 2 |
| Стандарт | AHD |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
5418.00 грн.
7224.00 грн.
| Діагональ, дюйми | 7'' |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Напруга живлення | DC 12-36В |
| Пропорція зображення | 16:9 |
6804.00 грн.
9072.00 грн.
| Діагональ, дюйми | 7" |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Напруга живлення | DC 12-36В |
| Пропорція зображення | 16:9 |
6720.00 грн.
| Тип камер | AHD 1080 (720) / CVBS / TVL / Analog |
| Живлення | 12-36V |
| Яскравість | 500 кд/м2 |
| Стандарт | AHD |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Пропорція зображення | 16:9 (налаштування 4:3) |
| Система відео (Відеостандарти) | PAL/NTSC |
| Діагональ, дюйми | 7’’ |
| Стандарт | AHD |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Підключення | 4PIN AVIA |
3402.00 грн.
3780.00 грн.
| Тип камер | AHD 1080 (720) / CVBS / TVL / Analog |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Каналів | 2 |
| Стандарт | AHD |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |













-380x354.png)

