13120.00 грн.
Характеристики
| Електроживлення | 1,5 W |
| Зона сканування | Збоку |
| Кількість датчиків | 4 |
| Клас водонепроникності | IP69K |
| Кут огляду | 90°-120° |
| Кут огляду по вертикалі | 60° |
| Кут огляду по горизонталі | 120° |
| Напруга | 24 В |
Опис Парктронік фронтальний (передній) TWFD07-4-LBP паркувальна система для вантажівок та автобусів
Парктронік для вантажівки ультразвуковий JY-PT08
Призначення: для вантажівок та автобусів.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
Парктронік для вантажівки TWFD07-4-LBP
Цей пристрій допомагає водію уникнути занепокоєння під час паркування свого автомобіля.
Парктронік із 4 датчиками дозволяє краще відчувати габарити машини, легко оцінювати відстань до перешкод.
Дана модель парктроніка встановлюється на вантажівки або автобуси, має високий клас захисту від вологи, що дозволяє пристрою працювати в будь-яких погодних умовах.
Купити відеопарктронік ви можете у нашому онлайн-магазині.
Додаткові особливості паркттроніка TWFD07-4-LBP
- Перешкоди виявляються менш ніж за 200 мілісекунд.
- Режим навчання навколишньому середовищу запобігає помилковим спрацьовуванням буксирувальних гаків і допоміжного обладнання, які вторгаються в перші 100 см зони виявлення.
- Функція самодіагностики.
Комплектація:
- Система ЕБУ - 1 шт
- Системний зумер/дисплей - 1 шт
- Кабель звукового сигналу/дисплея 10 м - 1 шт
- Датчики високої чутливості - 4 шт
- Кабель датчика 4 X 4,5 м
- Кабель датчика 2 X 2,5 м
- Довідник - 1 шт
- Кутова втулка 4 X 0°
- Кутова втулка 4 X 11°
- Кронштейни для підвіски - 4 шт
- Комплект аксесуарів - 1 шт
Оцінити Парктронік фронтальний (передній) TWFD07-4-LBP паркувальна система для вантажівок та автобусів
Схожі товари


















