2132.00 грн.
3045.00 грн.
Характеристики
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Роздільна здатність | 600 TVL |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 100 |
| Підсвічування | ІЧ |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Відеовихід | 1.0vp-p,75Ohm |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4 Pin |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3" CMOS |
| Об'єктив | 3.2 мм |
| Споживання | 180 мА |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис Камера для авто ЕС-970 (600 TVL, PAL) вологостійка ширококутна з ІЧ-підсвіткою для вантажівок і фур, мікроавтобусів
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
EC-970 - фургона широкоугольна камера.
Відеокамера EC-970 призначена для встановлення на вантажний та комерційний транспорт.
Призначена для установки на дах мікроавтобусів Mercedes Sprinter і VW Crafter як штатна камера, а також для установки на будь-який мікроавтобус або вантажний автомобіль для заднього огляду.
Додаткові особливості
- Фургона камера
- Водонепроникний корпус
- Широкий кут огляду
Комплектація
- Відеокамера EC-970 (600 TVL, PAL)
- Документація
Оцінити Камера для авто ЕС-970 (600 TVL, PAL) вологостійка ширококутна з ІЧ-підсвіткою для вантажівок і фур, мікроавтобусів
Схожі товари
1753.00 грн.
1948.00 грн.
2952.00 грн.
3690.00 грн.
















