| Роздільна здатність | 600 TVL |
| Стандарт | Analog |
| Кут огляду | 150° |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | RCA |
| Сенсор | CMOS 1/3 " |
| Джерело живлення | DC 12 В |
| Розміри | 23 x 22 x 23 мм |
Відеокамера автомобільна EC-812D Dinamik Parklines.
Ширококутна відеокамера заднього огляду для мікроавтобусів та іншого малого комерційного транспорту з динамічною розміткою.
Камера заднього огляду з активною розміткою для установки на будь-який автомобіль. Універсальна камера з активною розміткою EC-812D призначена для встановлення будь-якого транспортного засобу як камера заднього огляду і не вимагає додаткових функцій автомобіля. Перевагою даної камери є динамічна розмітка. Що це означає: паркувальні лінії, що рухаються на моніторі відповідно до руху автомобіля, тим самим створюючи траєкторію руху автомобіля. Це дозволяє припаркуватися в складних умовах. Кріплення камери дозволяє міняти кут її нахилу на транспортному засобі. Кут нахилу можна настроїти після монтажу камери.
























