5690.00 грн.
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Клас GPRS | 12 |
| Тип навігаційної системи | GPS+Glonass / GPS+Galileo / GPS+Beidou |
| Напруга живлення | 5В |
| Вбудований акумулятор | 12000 |
4500.00 грн.
| Стандарт передачі даних | GSM/GPRS/SMS |
| Канали зв'язку | GPRS, SMS, Bluetooth для настройки |
| Тип навігаційної системи | GPS/ГЛОНАСС/GALILEO/BEIDOU |
| SIM-картки | 1 слот, Nano-sim |
| Напруга живлення | 5В |
3400.00 грн.
| Підключення ДРП | Ні |
| GPS та GSM антени | Внітрішні |
| Підключення до бортового комп'ютера | Ні |
| Стандарт передачі даних | GSM 850/900/1800/1900 MHz |
| Канали зв'язку | GPRS, SMS, Bluetooth для настройки |
3600.00 грн.
| GPS та GSM антени | Внурнішні |
| Стандарт передачі даних | GSM 850/900/1800/1900 |
| Канали зв'язку | GPRS, SMS, Bluetooth для настройки |
| Клас GPRS | 12 |
| Тип навігаційної системи | GPS/ГЛОНАСС |
2800.00 грн.
| Підключення ДРП | Ні |
| Контроль запалювання | Ні |
| Мікрофон | Так |
| Реле блокування | Ні |
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
3891.00 грн.
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Гарантія | 1 рік |
| Стандарт передачі даних | GSM 900/1800 |
| Канали зв'язку | GPRS |
| Клас GPRS | 10 |
4270.00 грн.
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Гарантія | 2 роки |
| Стандарт передачі даних | GSM 850/900/1800/1900 |
| Канали зв'язку | GPRS, SMS, Bluetooth для настройки |
| Клас GPRS | 12 |
3900.00 грн.
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Гарантія | 2 роки |
| Стандарт передачі даних | GSM 850/900/1800/1900 |
| Канали зв'язку | GPRS, SMS, Bluetooth для налаштування |
| Клас GPRS | 12 |
2772.00 грн.
| Підключення ДРП | Ні |
| Контроль запалювання | Ні |
| Мікрофон | Так |
| Реле блокування | Ні |
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
5490.00 грн.
| GPS та GSM антени | внутрішні |
| Гарантія | 2 роки |
| Канали зв'язку | GPRS, SMS, Bluetooth для настройки |
| Клас GPRS | GPRS multi-slot class 12 |
| SIM-картки | 1 |








-380x354.jpg)

