| Підключення ДРП | Ні |
| Контроль запалювання | Ні |
| Мікрофон | Ні |
| Реле блокування | Ні |
| GPS та GSM антени | внутрішні |
| Підключення до бортового комп'ютера | Ні |
| Стандарт передачі даних | GSM 900/1800 |
| Типовий споживаний струм (12В) | 90мА |
| Вбудований акумулятор | 15000 mAh |
| Робоча температура | від -20 °C до + 60 °C |
| Габарити (ШхДхВ) | 185 × 70 × 47 мм |
| Маса | 800 г |
| Клас захисту корпусу | IP67 |
GPS-трекер може бути встановлений на вантажівку, фуру, автобус, маршрутку, спецтехніку, трактор, комбайн, іншу агротехніку.
Ми пропонуємо не просто обладнання, а комплексне рішення:
- професійний підбір обладнання,
- монтажні роботи в будь-якій точці України за 48 годин,
- програма для моніторингу в реальному часі як в Україні, так і за кордоном.
Працюємо з 2007 року і вже встановили 2 0000+ комплектів для більш ніж 5 000 клієнтів!
Не знаєте, як обрати GPS-обладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
GPS-замок-трекер для відстеження контейнерів і вантажів.
GPS-замок- трекер здійснює контроль перевезення контейнерів і будь-яких інших вантажів на наземному, жд і морському транспорті.
Додаткові особливості GPS-трекера
- Повноцінний високоякісний GPS-трекер. Відстеження в будь-якій точці світу
- Відкриття RFID-карткою
- Відкриття з системи управління диспетчером. ПО для комп'ютера і телефону.
- Відкриття по SMS
- Повний контроль над вантажем. Замок сигналізує про відкриття, зняття задньої кришки, ударі по корпусу, перекушування троса
- Можлива поставка тросів від 30 см до 40 м - можна обернути як поясом весь контейнер або фуру
- Батарея великої місткості, тривалий період роботи
Програма для моніторингу
Скористайтеся нашою програмою для моніторингу місця розташування транспорту, швидкості руху, зупинок та інших параметрів.
Має відкритий протокол обміну даними. Сумісний з усіма популярними системами GPS-моніторингу: Wialon, Fort, Orange GPS trace, що дозволяє вам вільно вибирати постачальника послуг моніторингу.
Монтаж
Замовте комплексну послугу моніторингу, і ми встановимо все необхідне обладнання на ваш транспорт!
Якщо ви плануєте самостійно встановити трекер на ваше авто, ми надамо вам інструкцію з монтажу.
Комплектація
- GPS-замок- трекер
- Інструкція користувача










-380x354.jpg)






