Характеристики відеореєстратора:
|
Діагональ, дюйми |
9 |
|
Каналів |
4 |
|
Тип камер |
AHD 960P / AHD 720P / Analog |
|
Роздільна здатність |
1024х600 |
|
Підключення |
4PIN-AVIA |
|
Живлення |
8-32 В |
|
Кодек |
H.264 |
|
Розподіл екрана |
1,2,3,4,5 |
|
Дзеркалювання камер |
Є |
|
Паркувальні лінії |
Є, вимикаються |
|
Кількість тригерів |
4 |
| Контраст | 250:1 |
| Яскравість | 300 |
| Система відео | PAL/NTSC |
| Живлення камер | 12В |
| Розміри | 245x165x65 |
| Країна | Китай |
| Матриця | LCD |
| Макс SD | 128 ГБ |
Характеристики камери:
|
Тип підключення |
4Pin AVIA |
|
Тип |
Вулична |
|
Активних пікселів |
1280 x 960 |
|
Роздільна здатність |
960P |
|
Стандарт |
AHD |
|
Мікрофон |
Ні |
|
Кут огляду |
100° |
|
Підсвічування |
ІЧ |
|
Баланс білого |
Автоматичний |
|
Відеовихід |
1.0vp-p,75Ohm |
|
Стандарт відеосигналу |
PAL |
| Роз'єм | 4 Pin |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Клас захисту (Вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3 StarLight |
| Споживання | 180 мА |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
| Гарантія | 12 місяців |
Комплект відеообладнання призначений для встановлення на вантажівку, фуру, автобус, маршрутку, спецтехніку, трактор, комбайн, іншу агротехніку.
Працюємо з 2007 року і вже встановили 7000+ комплектів для більш ніж 600 клієнтів!
Не знаєте, як обрати відеосистеми для моніторингу вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
Відеореєстратор EM-928HQ
EM-928HQ - монітор-відеореєстратор, який може виводити зображення з чотирьох, двох або однієї камери.
Монітор-відеореєстратор призначений для встановлення на вантажний транспорт, автобуси, спецтехніку, поїздів та річковий транспорт.
Монітор-відеореєстратор використовується для підключення одночасно 4 камер відеоспостереження.
Характерною особливістю монітора є можливість перемикати зображення як з чотирьох, так і з двох або однієї камери на весь екран монітора.
Камера TX-HZ-96001X
TX-HZ-96001X - вологостійка бічна камера в металевому корпусі.
Призначена для вантажного автотранспорту.
Комплектація:
- Відеореєстратор EM-928HQ
- Відеокамера автомобільна TX-HZ-9601X - 3 шт
- Кабель 15 метрів – 2 шт
- Кабель 6 метрів - 1 шт




































