3696.00 грн.
4620.00 грн.
Характеристики
| Роздільна здатність | 720P |
| Кут огляду | 120° |
| Баланс білого | авто |
| Стандарт відеосигналу | NTSC/PAL |
| Мінімальна освітленість | 0 Люкс (з ІЧ) |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP69K |
| Сенсор | 1/3’’ CMOS |
| Джерело живлення | DC12В / DC12~24В |
| Робоча температура | –30°C ~ 70°C |
Опис Автомобільна відеокамера 2C-233W
Автомобільна відеокамера 2C-233W
AHD камера в корпусі підвищеної міцності
Корпус із алюмінієвого сплаву
10G+ антивібраційний захист
Легкий, але міцний корпус
10 шт. ІЧ-світлодіодів для нічного бачення
Кут огляду: 120 ° по діагоналі
Ефективні пікселі: 1280(Г) x 720(В)
Роздільна здатність: 720P
Джерело живлення: DC12V / DC12~24V
ТБ-система: NTSC/PAL
З'єднувач: 4-pin
Робоча температура: -30 ° C ~ 70 ° C, відносна вологість 95% МАКС.
Температура зберігання: -40 ° C ~ 85 ° C, RH95% MAX
Зображення-чіпсет: 1/3'' CMOS
Частота кадрів: 25 кадрів за секунду/30 кадрів за секунду
Агк: Авто
Дальність нічного бачення: 8~10м
Ефективні пікселі: 1280(Г) x 720(В)
Мінімальна освітленість: 0 Люкс (з ІЧ)
Оцінити Автомобільна відеокамера 2C-233W
Схожі товари
5292.00 грн.
7560.00 грн.
3013.00 грн.
4305.00 грн.
6585.00 грн.
10290.00 грн.

-620x545.png)




-128x112.png)












