| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4 Pin |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3 StarLight |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
| Гарантія | 12 місяців |
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
TX-CZ-96002X(PAL-M) камера з високим рівнем вологозахисту.
Відеокамера TX-CZ-96002X(PAL-M) призначена для будь-якого виду транспорту.
TX-CZ-96002X(PAL-M) камеру можна встановити як всередині так і зовні транспортного засобу, а також може встановлюватися збоку, наприклад, в зоні відчинення дверей.
Камера TX-CZ-96002X(PAL-M) має дуже високий рівень вологозахисту IP69 та низький рівень освітленості 0.01 Lux. Перевагою даної моделі є ІЧ підсвічування до 15 метрів та 3D шумозаглушення.
Додаткові особливості
- Металевий корпус
- ІЧ підсвічування: 12 ік діодів
- Просте встановлення на стіну або стелю
Комплектація
- Відеокамера автомобільна TX-CZ-96002X(PAL-M)
- Документація





















