| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Підключення до бортового комп'ютера | Ні |
| Тип живлення | 12-32 В |
| Стандарт передачі даних | GSM 900/1800 |
| Канали зв'язку | GPRS, SMS для налаштування |
| Клас GPRS | 10 |
| Тип навігаційної системи | GPS/ГЛОНАСС |
| SIM-картки | 2 |
| Цифрові входи | 2 |
| Цифрові виходи | 1 |
| Аналогові входи | 1 |
| Напруга живлення | 6-50В |
| Типовий споживаний струм (12В) | 40мА |
| Пам'ять | 2 Мб (130 000 записів) |
| Вбудований акумулятор | 300 mAh |
| Робоча температура | від -30 °С до +80 °С |
| Габарити (ШхДхВ) | 73 х 46 х 17 мм |
| Маса | 70 г |
| Підтримка CAN-адаптера | Ні |
| Підтримка CAN-BUS | Ні |
| Підтримка RS-485 | Ні |
| Підтримка 1-wire | Ні |
| Підтримка OBD II | Ні |
GPS-трекер може бути встановлений на вантажівку, фуру, автобус, маршрутку, спецтехніку, трактор, комбайн, іншу агротехніку.
Ми пропонуємо не просто обладнання, а комплексне рішення:
- професійний підбір обладнання,
- монтажні роботи в будь-якій точці України за 48 годин,
- програма для моніторингу в реальному часі як в Україні, так і за кордоном.
Працюємо з 2007 року і вже встановили 7000+ комплектів для більш ніж 600 клієнтів!
Не знаєте, як обрати GPS-обладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
GPS-маяк Cargo Light 2 призначений для моніторингу за легковими, вантажними автомобілями, пасажирським транспортом.
GPS tracker Cargo Light 2 - високоточний GPS / ГЛОНАСС трекер. Проста в експлуатації модель, що дозволяє швидко організувати моніторинг вашого автотранспорту. Відмінність від PRO - відсутність RS-485 інтерфейсу, за рахунок чого знижена ціна; відміну від MINI - наявність батареї для більшої незалежності від бортової мережі транспортного засобу. Мініатюрний корпус з високоякісного пластику дозволяє розмістити GPS-маячок Cargo Light 2 в будь-якій частині автомобіля, в тому числі і приховано.
Додаткові особливості GPS-трекера Cargo Light 2
- Універсальний протокол роботи
- Робота з двома сім картами
- FOTA (Дистанційна прошивка)
- Підтримка аналогових інтерфейсів
- Високий діапазон вхідної напруги від 6 до 50В
- Компактні габарити, непримітний корпус
- Розширена гарантія від виробника - 2 роки
- Вбудований АКБ для незалежності від мережі бортового живлення
- Вбудовані GPS, GSM антени
Програма для моніторингу
Скористайтеся нашою програмою для моніторингу місця розташування транспорту, швидкості руху, зупинок та інших параметрів.
Має відкритий протокол обміну даними. Сумісний з усіма популярними системами GPS-моніторингу: Wialon, Fort, Orange GPS trace, що дозволяє вам вільно вибирати постачальника послуг моніторингу.
Монтаж
Замовте комплексну послугу моніторингу, і ми встановимо все необхідне обладнання на ваш транспорт!
Якщо ви плануєте самостійно встановити трекер на ваше авто, ми надамо вам інструкцію з монтажу.
Комплектація
- GPS-трекер Cargo Light 2
- Технічний паспорт.














-380x354.png)





