6875.00 грн.
7686.00 грн.
5631.00 грн.
6668.00 грн.
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Кут огляду | 120° |
| Підсвічування | ІЧ до 25м |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Живлення | DC 10-36V |
| Каналів | 2 |
| Матриця | IPS |
5536.00 грн.
150.23 грн.
| Робоча температура | -30°C до +80°C |
| Підключення камер | AVIA 4Pin Male |
| Живлення | DC 10-36V |
| Розмір дисплея, дюйми | 7 |
| Каналів | 2 |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Розміри | 174х114х20 |
14810.00 грн.
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 120° |
| Розмір дисплея, дюйми | 10,1 |
| Каналів | 4 |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024 x 600 |
| Макс SD | MicroSD до 128Гб |
| Напруга живлення | 12-24V |
10849.00 грн.
10849.00 грн.
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Живлення | 10-30 В |
| Кодек | H.264 |
| Розподіл екрана | 1,2 |
| Діагональ, дюйми | 9 дюймів (16:9) |
| Роздільна здатність | 1024x600 |
| Живлення | 12-24V |
| Система відео | PAL |
| Розміри | 234х165х22 мм |
17565.00 грн.
| Кількість каналів | 1 |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Живлення | 10-36 В |
| Кодек | VGA |


-380x354.png)
-380x354.png)









-380x354.png)
