| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 125 |
| Підсвічування | ІЧ |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3" CMOS SONY StarLight |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| Споживання | 180 мА |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
Відеокамера автомобільна 2C-HZ-108040X (PAL-P)
Автомобільна камера заднього та переднього виду 2C-HZ-108040X (PAL-P) для паркування вантажівки, автобуса, комбайна, евакуатора.
Камера призначена для зовнішньої установки на вантажівки, автобуси, спецтехніку, комбайни, евакуатори, танки, бтр та нічної їзди.
Камера переднього та заднього виду знаходиться у металевому вологозахищеному корпусі з ІЧ підсвічуванням до 30 метрів.
Рекомендовані товари
Монітор-відеореєстратор EM-1010SDVR Split 10 дюймів на 2 камери (2-канальний) для фур, агротехніки, спецтехніки
Відеореєстратор-монітор в авто призначений для підключення камер заднього та кругового огляду. Ідеально підходить для встановлення на вантажівку, фуру, автобус, маршрутку, спецтехніку, трактор, комбайн, іншу агротехніку. Працюємо з 2007 року і вже встановили 7000+ комплектів для більш ніж 600 клієнтів! Не знаєте, як обрати відеосистеми для моніторингу вашого автопарку? Залиште заявку, і ми..
7893.00 грн.



















-380x354.png)
-380x354.png)




