| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 125 |
| Підсвічування | ІЧ |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3" CMOS SONY StarLight |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| Споживання | 180 мА |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
Камера на авто ідеально підходить для встановлення на військову техніку, вантажівку, фуру, автобус, маршрутку, спецтехніку, трактор, комбайн, іншу агротехніку.
Працюємо з 2007 року і вже встановили 20 000+ комплектів для більш ніж 5 000 клієнтів!
Не знаєте, як обрати відеообладнання для моніторингу вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
TX-HZ-108030X камера для використання в автотранспорті.
Призначена для будь-якого виду транспорту.
Відеокамера TX-HZ-108030X має чутливий CMOS сенсор, що дозволяє отримати якісне відео.
Автомобільна камера заднього та переднього виду 2C-HZ-108030X (PAL-P) для паркування вантажівки, автобуса, комбайна, евакуатора.
Камера призначена для зовнішньої установки на вантажівки, автобуси, спецтехніку, комбайни, евакуатори, танки, бтр і нічної їзди.
Камера переднього та заднього виду знаходиться в металевому вологозахищеному корпусі з ІЧ підсвічуванням та діапазоном живлення (9-15В).
Додаткові особливості
- металевий корпус
Комплектація
- Відеокамера автомобільна TX-HZ-108030X
- Документація





/20230509_121355-380x354.jpg)


/9563b563-a0bc-4911-bcd2-14efea7dd00a-380x354.jpg)
/20230509_123958-380x354.jpg)

/20230509_165051-380x354.jpg)
