| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 150° |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,1 люкс |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP66 |
| Сенсор | 1/3 SONY StarLight |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +60°C |
AI-камера AHD для вантажних автомобілів KCB028-AI
Камера зі штучним інтелектом. Відстеження на основі штучного інтелекту з виявленням людини
Монітор має джерело живлення для камери, тому вам просто потрібно підключити зелений тригерний кабель камери до динаміка.
Використовуйте кабель в упаковці, щоб підключити динамік до комп’ютера
Можливість заміни сповіщень на власні.
Комплект поставки
Відеокамера – 1 шт
Динамік – 1 шт
Двостороння стрічка - 1 шт
Кабель USB - 1 шт
Інструкція
Рекомендовані товари
Кабель 4PIN TX-20M
Кабель екранований, стійкий до перешкод з роз'ємами 4Pin-AVIA (GX-12). Призначений для підключення автомобільних відеокамер до відеореєстраторів на відстані до 20м. Даним кабелем передається відеосигнал, звук і живлення. Кабель має роз'єми 4Pin-AVIA (GX-12), всепогодні, стійкі до пилу, вологи, вібрації. Різьбове з'єднання виключає випадкове вимкнення камери. Стандарт захисту від атмосферних в..
525.00 грн. 950.00 грн.
Кабель 4PIN TX-15M
Кабель екранований, стійкий до перешкод з роз'ємами 4Pin-AVIA (GX-12). Призначений для підключення автомобільних відеокамер до відеореєстраторів на відстані до 15м. Даним кабелем передається відеосигнал, звук і живлення. Кабель має роз'єми 4Pin-AVIA (GX-12), всепогодні, стійкі до пилу, вологи, вібрації. Різьбове з'єднання виключає випадкове вимкнення камери. Стандарт захисту від атмосферних в..
450.00 грн. 850.00 грн.














-380x354.png)
-380x354.png)





