3383.00 грн.
Характеристики
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1280 x 720 |
| Роздільна здатність | 720P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 150° |
| Підсвічування | ІЧ |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Відеовихід | 1.0vp-p,75Ohm |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4 Pin |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3 CMOS |
| Об'єктив | 3.2 мм |
| Споживання | 100 мА |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис Камера в салон авто EC-209 ширококутна вологостійка з ІЧ-підсвіткою для автобусів
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
EC-209 - відеокамера з трьома ступенями свободи. Можна встановити об'єктив під будь-яким потрібним кутом огляду.
EC-209 призначена для установки на поручень, трубу або штангу дзеркала.
Ідеально підходить для установки в салоні пасажирського транспорту з кріпленням на трубчасті поручні й інші трубчасті конструкції.
Підійде для систем підрахунку пасажирів і контролю обстановки в салонах пасажирського транспорту.
Додаткові особливості
- Міцний і герметичний корпус
- Широкий кут огляду
Комплектація
- EC-209
- Документація
Оцінити Камера в салон авто EC-209 ширококутна вологостійка з ІЧ-підсвіткою для автобусів
Схожі товари
2132.00 грн.
3045.00 грн.
1753.00 грн.
1948.00 грн.
2952.00 грн.
3690.00 грн.
















