2307.00 грн.
Характеристики
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 150° |
| Підсвічування | Біле |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,1 люкс |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3 SONY StarLight |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +60°C |
Опис Відеокамера 2C-TX-108039X (PAL) для авто
Відеокамера 2C-TX-108039X (PAL) для авто з LED підсвічуванням 2 білих діоди. Особливості нічного режиму камери: чітке кольорове зображення завдяки білому підсвічуванню.
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
Працюємо з 2007 року і вже встановили 20000+ комплектів для більш ніж 5000 клієнтів!
Вологостійка камера в металевому корпусі.
Зручне кріплення: "П"-подібний поворотний кронштейн
Призначена для вантажного автотранспорту, агротехніки спецтехніки, автобусів, мікроавтобусів.
Додаткові особливості
- Металевий корпус
- Вологостійка
Комплектація
- Камера - 1шт.
- Монтажний комплект - 1 шт
Оцінити Відеокамера 2C-TX-108039X (PAL) для авто
Схожі товари













/20230509_165051-380x354.jpg)








-380x354.png)