| Тип | Вулична |
| Роздільна здатність | 800TVL |
| Стандарт | Аналогова |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 150° |
| Підсвічування | Біле |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,1 люкс (8 шт. ламп високої потужності (16 Вт) |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP68 (Металевий литий під тиском алюмінієвий корпус) |
| Сенсор | CMOS, CCD |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -20°C до +70°C |
| Гарантія | 12 міс. |
Відеокамера автомобільна 2C-DZC-8002C (PAL-M) 800TVL
Особливості нічного режиму камери: чітке кольорове зображення завдяки білому підсвічуванню, та помаранчевому проти туманному.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
Працюємо з 2007 року і вже встановили 20000+ комплектів для більш ніж 5000 клієнтів!
Зручне кріплення: поворотний кронштейн
Підходить для човнів, сільськогосподарського трактора, вантажівки. Є можливість регулювання високого/середнього/ближнього світла.
Додаткові особливості:
· Висока роздільна здатність
· DC 10~32V для робочого світла
· 800TVL
· 8 шт. ламп високої потужності (16 Вт)
· Колірна температура: 3000~6000K
· Світловий потік: 1200 LM
· Розмір: світло 3,5 дюйма
· Металевий литий під тиском алюмінієвий корпус
· Робоча температура: -20℃~+70℃
· Регулювання високого/середнього/ближнього світла
Комплектація
- Камера - 1шт.
- Монтажний комплект - 1 шт



























-380x354.png)
-380x354.png)

