| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 120° |
| Підсвічування | ІЧ |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Відеовихід | Авіаційний |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP69 |
| Сенсор | 1/3" CMOS |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Джерело живлення | 12 В |
| Робоча температура | -40°C до +70°C |
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
TX-CZ-960019X камера з високим рівнем вологозахисту.
Відеокамера TX-CZ-960019X призначена для будь-якого виду транспорту.
TX-CZ-960019X камеру можна встановити як всередині так і зовні транспортного засобу, а також може встановлюватися збоку, наприклад, в зоні відчинення дверей.
Камера TX-CZ-960019X має дуже високий рівень вологозахисту IP69 та низький рівень освітленості 0.01 Lux. Перевагою даної моделі є ІЧ підсвічування до 15 метрів та 3D шумозаглушення.
Додаткові особливості
- Металевий корпус
- ІЧ підсвічування: 12 ік діодів
- Просте встановлення на стіну або стелю
- Помаранчевий колір
Комплектація
- Відеокамера автомобільна TX-CZ-960019X
- Документація


























