2153.00 грн.
Характеристики
| Тип | Внутрішня |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Мікрофон | Так |
| Кут огляду | 105° |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,1 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP65 |
| Сенсор | 1/3 StarLight |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| Споживання | 3 Вт |
| ІЧ-підсвічування | Ні |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +60°C |
Опис Камера для авто TX-FK-108011X(Microphone) для вантажівок і фур, автобусів, спецтехніки
TX-FK-108011X(Microphone) камера для вуличного та внутрішнього використання.
Відеокамера TX-FK-108011X(Microphone) призначена для вантажного, пасажирського, комерційного транспорту, спецтехніки.
Підходить для встановлення як у салоні автомобіля, так і підходить для встановлення на зовнішній частині автомобіля. З цією відеокамерою ви будете стежити за дорожньою обстановкою та за обстановкою в салоні автомобіля.
Відеокамера TX-FK-108011X(Microphone) має вбудований мікрофон для запису звуку.
Додаткові особливості
- Вологозахисний корпус
- Мікрофон
Комплектація
- Відеокамера автомобільна TX-FK-108011X(Microphone)
- Документація
Оцінити Камера для авто TX-FK-108011X(Microphone) для вантажівок і фур, автобусів, спецтехніки
Схожі товари
2450.00 грн.
1750.00 грн.
1948.00 грн.






















