3485.00 грн.
Характеристики
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Мікрофон | Так |
| Кут огляду | 135° |
| Підсвічування | ІЧ |
| Роз'єм | 4Pin AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP68 |
| Сенсор | 1/3 |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Робоча температура | -20°C до +70°C |
Опис Камера для авто 960P CS-812 вологостійка з ІЧ-підсвіткою для вантажівок і фур
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
Відеокамера автомобільна CS-812 960P - вологостійка камера в металевому корпусі.
Призначена для вантажного автотранспорту.
Додаткові особливості
- Металевий корпус
- Вологостійкість
Комплектація
- Відеокамера автомобільна CS-812
- Документація
Оцінити Камера для авто 960P CS-812 вологостійка з ІЧ-підсвіткою для вантажівок і фур
Схожі товари
2450.00 грн.
1750.00 грн.
1948.00 грн.
1890.00 грн.
2153.00 грн.






















