| Тип | Внутрішня |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 135° |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 Ом |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Мінімальна освітленість | 0,1 люкс |
| Сенсор | 1/3 SONY StarLight |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Джерело живлення | 12 В |
| Робоча температура | -40°C до +60°C |
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
TX-HL-960013-Y купольна камера для використання в автотранспорті.
Призначена для будь-якого виду транспорту.
Відеокамера TX-HL-960013-Y має чутливий CMOS сенсор, що дозволяє отримати якісне відео.
Виконана в металевому корпусі, призначена для застосування в салонах транспортних засобів.
Додаткові особливості
- металевий корпус
- купольна камер
Комплектація
- Відеокамера автомобільна TX-HL-960013-Y
- Документація
Рекомендовані товари
Камера підрахунку пасажирів TL-AJS-E68
Система підрахунку пасажирів дозволяє удосконалити розклад автобусних маршрутів необхідний для ефективної роботи автобусів, забезпечення своєчасного обслуговування, оптимізації ресурсів, покращеного планування, покращення досвіду пасажирів і прийняття транспортними компаніями рішень на основі цифр. Працюємо з 2007 року і вже встановили 20000+ комплектів для більш ніж 5000 клієнтів! Не знаєте, як..
13978.00 грн.

























